ICH PIERWSZY RAZ. Szwajcarzy sprawili na tym turnieju jedną z większych niespodzianek eliminując obecnych mistrzów świata (Francja) po rzutach karnych. Ekipa Vladimira Petkovica pokazała wielki charakter potrafiąc odrobić straty od stanu 1:3. Dla Helwetów jest to pierwszy wygrany mecz w fazie pucharowej w mistrzowskim turnieju od… mistrzostw świata 1938 roku. Natomiast Hiszpanie dali sobie wydrzeć prowadzenie 3:1 w starciu z Chorwacją, ale w dogrywce pokazali swoją jakość ostatecznie wygrywając 5:3. Czy i w tym najbliższym starciu zobaczymy wiele goli?

Specjalna promocja od B4W i BETFAN

✅KURS 2,0 NA WYGRANA Hiszpanii nad Szwajcarią !

✅600PLN ZAKŁAD BEZ RYZYKA?

✅FREEBET O WARTOŚCI 50 PLN ?

✅PAKIET PREMIUM B4W ZA FREE?

✅1000 PLN OD DEPOZYTU?

Nowa atrakcyjna oferta powitalna BETFAN + B4W już aktywna

Odbierz 600PLN zakład bez ryzyka + 50 PLN Freebet + Pakiet Premium w serwisie bet4win za darmo + Zagraj zwycięstwo Francjii po kursie 2,0 !

Co należy zrobić?

➡️Zarejestruj się BETFAN z tego linku

➡️WPISZ KOD PROMO B4W600

➡️Zweryfikuj swoje konto w Betfan

➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 50 PLN (PAMIETAJ ŻE TWÓJ PIERWSZY ZAKŁAD JEST CAŁKOWICIE BEZ RYZYKA AZ DO 600 PLN)

⤵⤵  KLIKNIJ W OBRAZEK I ODBIERZ SWOJE 650 PLN OD BETFAN ⤵⤵

⚠WAŻNE – PO REJESTRACJI NAPISZ DO NAS TUTAJ W CELU OTRZYMANIA PAKIETU PREMIUM W SERWISIE B4W⚠

Szwajcaria – do momentu nie wykorzystanego rzutu karnego (55. minuta) Szwajcaria miała pełną kontrole nad spotkaniem z Francją. Jednak kilka minut rozluźnienia sprawiło, że przegrywali 1:3, ale mimo tego nie poddali się i potrafili doprowadzić do dogrywki. Szwajcaria była w tym meczu drużyną, czego z pewnością nie można powiedzieć o Francuzach i ich szkoleniowców, który okrutnie się pomylił w wyjściowym ustawieniu z trójka obrońców. Dodatkowo wystawił Clementa Lengleta, co było doprawdy moim zdaniem małym sabotażem ze strony Didiera Deschamps, z którego się wycofał po pierwszej połowie. Selekcjoner Vladimir Petkovic powiedział przed tym spotkaniem: Następny krok jest zawsze najważniejszy. Chcemy przejść do następnej rundy, nawet jeśli mamy do czynienia z jednym z faworytów. Musimy pokazać nasz głód na boisku, a ja jestem przekonany, że to zrobimy. Będzie nam bardzo brakować zawodnika takiego jak Xhaka, ale chcę zobaczyć przeciwko Hiszpanii, że każdy daje trochę więcej, nie tylko po to, by go zastąpić, ale także po to, by pokonać Hiszpanię. Chcemy się rozwijać, z całym szacunkiem dla przeciwnika. Xhaka przyjmie inną rolę, ale wszyscy w drużynie będą wspierać i pomagać drużynie. Granit Xhaka jest zawieszony za kartki.

KLIKNIJ I DOŁĄCZ NA LIPIEC DO NAJLEPSZYCH TYPERÓW W SIECI

⬆⬆ KLIKNIJ W OBRAZEK I DOŁĄCZ DO TYPERÓW BET4WIN⬆⬆

Hiszpania – po trudnym początku tego turnieju i dwóch remisach ze Szwecją i Polską kadra Luisa Enrique potrafiła się podnieść i ograć Słowację (5:0). W 1/8 finału prowadzili z Chorwacją 3:1, ale nie potrafili utrzymać tego prowadzenia. Koniec końców kadra Hiszpanii potrafiła się po raz kolejny wyjść z trudnej sytuacji. Teraz starcie z mocno niewygodną Szwajcarią, o którym selekcjoner Hiszpanii powiedział: To będzie bardzo skomplikowany mecz. Jako grupa, jeśli chodzi o atak i obronę, są bardzo dobrą drużyną i przewiduję dla nas bardzo trudny mecz. Oczekuję bardzo podobnej taktyki z tego, co pan Petkovic użył przeciwko nam w Lidze Narodów. To przeciwnicy, którzy nie ryzykują, że rzucają w ciebie wszystkim, którzy dokładnie wiedzą, co robią. Dobrze atakują i bronią, grają naprawdę dobrze jako drużyna i sprawiają, że mecze są trudne dla przeciwnika.

DOŁĄCZ DO KANAŁU TELEGRAM GDZIE CODZIENNIE TYPERZY PODAJĄ TYPY DNIA A TY DOSTAJESZ POWIADOMEINIE O TYPIE | KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Co zrobić by dołączyć do typerów i dostawać powiadomienia o typach za darmo?

1. Zainstaluj aplikację TELEGRAM na swoim telefonie TUTAJ (ANDROID)
  2. Zainstaluj aplikację TELEGRAM na swoim telefonie TUTAJ (IOS)
  4. Korzystaj z naszych analiz oraz promocji. To wszystko!

Hiszpania to zespół który jeśli wyeliminuje swoje błędy w obronie oraz poprawi swoją skuteczność jeszcze może na tym Euro nieźle namieszać. Szwajcaria jest zapewne wykończona po boju z Francuzami i ma nieco słabszą ławkę rezerwowych która może być dziś niezbędnym elementem do awansu do półfinału.

Zobacz kupon AKO 2,6 na naszym kanale YouTube | Kliknij w Obrazek

W tym meczu pokuszę się właśnie o wygraną Hiszpanów w specjalnej promocji od BETFAN gdzie kurs na Hiszpanów to aż 2,0 Mój typ na ten mecz to: