➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 60PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ za 50PLN nie wejdzie – betclic zwraca Ci stawkę na Twoje konto główne )

ZAGRAJ TYPY BEZ RYZYKA NA BETCLIC

19:30 Lecce – AC Milan
Typ: Milan wygra
Kurs: 1,61

Wcześniej rozgrywano mecze zaległe celem dokończenia ostatniej kolejki, a tym meczem wracają właściwe rozgrywki Serie A – do Lecce udaje się zespół AC Milanu. Rossoneri zajmują w tabeli dziewiąte miejsce, ale strata do miejsca premiowanego kwalifikacją europejską wynosi zaledwie sześć punktów, także Milanu pod tym kątem z pewnością nie można jeszcze przekreślać. Lecce również potrzebuje punktów, aby bronić się przed spadkiem, jednak uważamy, że tutaj pełną pulę zgarną piłkarze Milanu. Mają oni ogromną przewagę w postaci wcześniej rozegranego meczu pucharowego z Juventusem, w którym znowu nie zaprezentowali się tak bardzo źle, bezbramkowo remisując z hegemonem ligi. Gospodarze tego spotkania przed przerwą prezentowali się słabo przegrywając 0:4 z Romą na wyjeździe, a u siebie ulegając Atalancie w hokejowym meczu 2:7. Lecce u siebie dodatkowo nie gra najlepszej piłki – aż sześć meczów zakończyli schodząc z boiska jako pokonani. Tyle właśnie zwycięstw przywiózł Milan z wojaży w tym sezonie. Ostatni raz Lecce wygrał z AC Milan… 14 lat temu. Przed przerwaniem rozgrywek Milan przywiózł komplet punktów z boisk dużo mocniejszych od Lecce ekip, takich jak Cagliari, Bologna czy Parma i to pozwala twierdzić, że tak będzie również tym razem. Rossoneri wygrywają ten mecz.

19:30 Fiorentina – Brescia
Typ: Poniżej 3,5 bramki
Kurs:1,37

Na boisko Fiorentiny przyjeżdża czerwona latarnia ligi Brescia. Viola przez covidową przerwą prezentowała się nieźle rozbijając Sampdorię 5:1, a także remisując z Milanem i Udinese. Goście z Brescii cały czas grają bardzo słabo, uzbierali dopiero 16 punktów i są już jedną nogą w Serie B. O tym klubie najwięcej było słychać pod kątem kolejnego skandalu z Mario Balotellim w roli głównej i myślimy, że więcej powodów aby wspominać Brescię niestety nie będzie. Oba zespoły nie kojarzą się z dużą ilością bramek w ich meczach. Brak czwartej bramki odnotowano w 21 meczach gości i 20 gospodarzy w 26 kolejkach, dodatkowo atak Brescii ostatnio był w tragicznej formie zdobywając w ostatnich sześciu meczach tylkjo trzy bramki. Taki właśnie zakład na maksymalnie trzy bramki w tym spotkaniu wydaje się bardzo bezpieczną opcją na nasz dubelek.

Po rejestracji na BETCLIC z naszego linku i kodu otrzymujesz w prezencie 💰

✅ Zaklad bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do 50PLN
✅Pakiet Gold w serwisie B4W za free

21:45 Bologna – Juventus
Typ: Juventus wygra
Kurs: 1,62

Ośmiokrotny już z rzędu nieprzerwanie od 2012 r. zdobywca Scudetto Juventus Turyn przyjeżdża do Bolognii. W tym sezonie ponownie prowadzi w lidze na ostatniej prostej, jednak w tym sezonie konkurentom do tytułu Lazio Rzym jest nieco bliżej do Starej Damy niż bywało to u innych w latach poprzednich, a mianowicie zespoły te różni jedynie punkt. Dlatego Bianconeri na kolejne punktowe straty już po prostu pozwolić sobie nie mogą. Juventus ma już po przerwie rozegrane dwa mecze pucharowe, w obu zawiódł i zremisował je bezbramkowo, w konsekwencji nie zdobywając Pucharu Włoch, apetyt na kolejne mistrzostwo powinien być tym większy. Bologna u siebie przed przerwą nie grała żadnej magii, ostatnie dwa występy, jeszcze wówczas przed swoją publicznością to remis z Udinese i porażka 0:3 z Genuą. Juventus jest niepokonany przez Bolognę od 2011 roku, od tamtego czasu 14 razy wygrywając i trzykrotnie remisując. Limit błędów dla Juve wyczerpany – goście zgarniają w tym meczu trzy punkty.

22:00 Leganes – Granada
Typ: Leganes wygra lub remis
Kurs: 1,31

Leganes po wznowieniu rozgrywek szczęśliwie zremisowała w meczu o sześć punktów i utrzymanie się w La Liga z Mallorką 1:1 oraz uległa Barcelonie 0:2 na Camp Nou, gdzie jednak zaprezentowała się pozytywnie. Teraz czas na odwiedziny na ich stadionie Granady. Drużyna z Andaluzji została nieco odepchnięta od miejsc premiowanych kwalifikacją europejską po porażce z bezpośrednim rywalem w drodze do Europy Villareal 0:1 i o awans do pucharów może być już bardzo ciężko. Leganes po wznowieniu rozgrywek prezentuje się nieźle i bardzo potrzebuje punktów, dlatego uważamy, że kompletu ich na rzecz Granady z własnej murawy nie wypuści. Goście nie prezentują się po wznowieniu rozgrywek dobrze, zaczęli co prawda od zwycięstwa z Getafe, ale to raczej ten zespół rozegrał słabe zawody niż Granada dobre, a oprócz wspomnianej już porażki z Villarealem na koncie mają jeszcze remis z Betisem. W tym spotkaniu bardzo prawdopodobny jest podział punktów, a zwycięstwo gospodarzy również nie zaskoczy. Gramy na brak porażki zespołu Leganes.