➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 60PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ za 50PLN nie wejdzie – betclic zwraca Ci stawkę na Twoje konto główne )

ZAGRAJ TYPY BEZ RYZYKA NA BETCLIC

22:00 Sevilla – Betis
Typ: Sevilla wygra
Kurs: 1,90

Wznowienie rozgrywek hiszpańskiej La Liga i to w jakim stylu! Od razu mamy do obejrzenia łakomy kąsek w postaci Grand Derbi Sevilli, w których na Sanchez Pizjuan przyjeżdża Real Betis. Drużyny dzieli w tym sezonie różnica prezentowanej formy – gospodarze zajmują trzecie miejsce, a goście są dopiero na miejscu dwunastym. Ostatni występ Sevilli przed przerwaniem rozgrywek to remis 2:2 z Atletico Madryt, w którym, co ciekawe, wszystkie cztery bramki padły przed przerwą. Wynik ten pozwolił zachować Sevilli wysoką, trzecią pozycję w wyścigu o kwalifikację na europejskie salony Ligi Mistrzów. Gracze Sevilli grę u siebie ostatnio poprawili – sześć wygranych, cztery remisy i tylko jedna porażka w ostatnich jedenastu meczach u siebie – i tym bardziej nie będą chcieli zgubić głupich punktów, szczególnie w meczu derbowym ze słabszym rywalem. Z kolei goście, Real Betis, byli autorami sporej niespodzianki wygrywając u siebie z Realem Madryt 2:1, a zaskoczenie było tym większe, że była to pierwsza wygrana Betisu od sześciu spotkań. Goście stoją na rozdrożu – notując dobrą serię wyników mogliby się nawet włączyć do gry o europejskie puchary, notując złą – spaść do Segunda Division. Warto zauważyć, że Betis jest jednym z najgorszych wyjazdowiczów w całej lidze zdobywając tylko 9 punktów w 11 ostatnich meczach poza swoim boiskiem. Biorąc pod uwagę stawkę, o jaką grają zawodnicy Sevilli i przytoczone powyżej argumenty, nie pozostaje nam nic innego jak zagrać na zwycięstwo gospodarzy w tym spotkaniu.