➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 60PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ za 50PLN nie wejdzie – betclic zwraca Ci stawkę na Twoje konto główne )

ZAGRAJ TYPY BEZ RYZYKA NA BETCLIC

20:00 Portimonense – Gil Vicente
Typ: Powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,44

Wznowienie po prawie 3 miesiącach jednej z lig, których najbardziej brakuje w polskiej telewizji i przez to jakby troszkę zaniedbywanej przez graczy i typerów – portugalska Liga NOS. W pierwszym meczu po wznowieniu do pozostającego w strefie spadkowej Portimonense przyjeżdża ligowy średniak – Gil Vicente. Jako, że rezultat po tak długiej przerwie jest nieco ciężki do wytypowania, my pójdziemy tu w liczbę bramek w bezpiecznej ilości dwóch po dość niezłym kursie. Przed przerwą publiczność mogła obejrzeć Vicente ta statystyka jeszcze bardziej obfitowała w bramki – 3 na 4 ostatnie spotkania to przynajmniej 3 bramki. Pierwsza runda rozgrywek przyniosła tym drużynom remis 1:1, a więc również spełniający założone wymogi. Portimonense ma niewiele do stracenia i powinno tutaj zdecydowanie atakować wykorzystując atut własnego boiska. Gil Vicente przed przymusowym przerwaniem rozgrywek dało się poznać jako drużyna, która lubi otwarty futbol. Po takiej przerwie piłkarze wyjdą na murawę spragnieni gry i w meczu może paść kilka bramek, a my idziemy bezpiecznie w minimalną ilość dwóch.

Po rejestracji na BETCLIC z naszego linku i kodu otrzymujesz w prezencie 💰

✅ Zaklad bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do 50PLN
✅Pakiet Gold w serwisie B4W za free

22:15 Famalicao – Porto
Typ: Porto wygra
Kurs: 1,43

W drugim meczu środowego wieczoru to spotkanie, może nie rewelacji, ale sporej niespodzianki tego sezonu Famalicao z jedną z najmocniejszych drużyn ligi, która każdy kojarzy z regularnej gry w Lidze Mistrzów – FC Porto, obecnie pozostające liderem. Famalicao zaczęło z przytupem, ale potem zwolniło, a przed przerwaniem rozgrywek zaliczyło tylko jedno zwycięstwo w ostatnich ośmiu spotkaniach, remisując cztery i przegrywając trzy. Drużyna ta strzela sporo i traci jeszcze więcej bramek, dysponując bilansem 38:40. U siebie niby zdobyli sporo punktów, jednak tylko dwa na osiem ostatnich spotkań na własnym boisku zakończył zdobyciem pełnej puli. Jak wspomnieliśmy Porto jest liderem ligi, ale przewaga nad Benfica jest żadna, gdyż wynosi aż jeden punkt. Przed przerwą wygrali jednak sześć na siedem spotkań, a ogólnie kontynuują serię jedenastu spotkań wyjazdowych bez porażki, w trakcie których wygrali dziewięć i zremisowali dwa z nich. Dlatego to Porto jest zdecydowanym faworytem tego spotkania i tak właśnie zakładamy się typując to spotkanie.