➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 60PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ za 50PLN nie wejdzie – betclic zwraca Ci stawkę na Twoje konto główne )

ZAGRAJ TYPY BEZ RYZYKA NA BETCLIC

19:30 Bologna – Cagliari Calcio
Typ: Obie drużyny strzelą bramkę
Kurs: 1,72

Mecz bezpośrednich sąsiadów i rywali w tabeli, których dzieli tylko jeden punkt – powracająca do wyższych sfer włoskiego calcio Bologna podejmuje rewelację początku rozgrywek (obecnie spuchniętą straszliwie) Cagliari. Gospodarze przed przerwą grali słabo i zanotowali passę trzech meczów bez zwycięstwa, wznowili rozgrywki też od porażki (co prawda z Juve), ale przełamali się w końcu w meczu z Sampdorią, gdzie na wyjeździe wygrali 2:1. Cagliari, po wspomnianym mocnym początku, leciało w dół na łeb, na szyję, jednak ostatnio zdobyte sześc punktów (wygrane ze SPAL i Torino) dały resztki nadziei na zajęcie przyzwoitego miejsca na koniec sezonu. W pierwszym meczu na brak bramek i emocji narzekać nie mogliśmy – W Cagliari gospodarze wygrali 3:2. Bologna notuje obecnie konkretną serię czternastu meczów ze zdobytym golem. Ostatnie dwanaście z piętnastu meczów domowych Bolognii i siedem z dziesięciu wyjazdowych meczów Cagliari to znak BTTS. Właśnie te argumenty sprawiają, że na ten mecz wybraliśmy dla Was zakład obie drużyny strzelą bramkę i polecamy grać go szybko, bo kurs może polecieć w dół. Obie ekipy zarówno strzelą, jak i straconą po golu w tym spotkaniu.

Po rejestracji na BETCLIC z naszego linku i kodu otrzymujesz w prezencie 💰

✅ Zaklad bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do 50PLN
✅Pakiet Gold w serwisie B4W za free

21:15 West Ham United – Chelsea Londyn
Typ: Chelsea wygra
Kurs: 1,60

Angielska Premier League na ostatniej prostej! Chelsea wybiera się na stadion West Hamu tylko w jednym celu – aby zgarnąć trzy punkty i nadal wywierać presję na Leicester w walce o miejsce na podium. The Blues, pomimo dość ciężkiego kalendarza (Man City u siebie i Leicester właśnie na wyjeździe) od wznowienia rozgrywek zgarnęli komplet punktów i odskoczyli nieco goniącym ich Wolves i Man United. Naprawdę nie sądzimy, aby ich zwycięski marsz zakończył się właśnie na Młotach, szczególnie, że przystępując do tego spotkania piłkarze Franka Lamparda będą znali wynik ekipy Lisów, czyli swoich bezpośrednich konkurentów. O gospodarzach można napisać krótko – są w beznadziejnej dyspozycji, a najlepiej niech świadczą o tym liczby – po przerwie zdobyli 0 punktów i strzelili 0 bramek. The Blues wygrali na wyjazdach ponad połowę spotkań ligowych, West Ham przeciwnie – ponad połowę spotkań u siebie przegrał. Do tego meczu nie można podejść inaczej, jak tylko do Chelsea w roli zdecydowanych faworytów – korzystamy z przeszacowanego naszym zdaniem kursu i gramy solidne AKO z typem poniżej.

22:00 Real Betis – Villareal
Typ: Villareal wygra lub remis
Kurs: 1,45

Ekipa Betisu po wznowieniu rozgrywek sprawia wrażenie, jakby chciała tylko dotrwać do ich końca i rozjechać się na mini urlopy, Villareal przeciwnie – po przerwie imponują formą i cały czas walczą o udział w przyszłorocznej Lidze Europy. Gospodarze po wznowieniu gry wygrali tylko ze słabym Espanyolem i to minimalną różnicą goli. Goście natomiast zdobyli 13 z możliwych 15 punktów ogrywają po drodze takie ekipy jak granada czy Valencia, a punkty tracąc jedynie z Sevillą i nie odnosząc żadnej porażki. W bardzo dobrej formie pozostają również kluczowi gracze Żółtej Łodzi Podwodnej Paco Alcacer i Gerard Moreno. Gra na Villareal gołej dwójki polecana jest dla odważnych – Betis nie przegrał u siebie czterech spotkań pod rząd i mimo gorszej formy stać ich na wyszarpanie tutaj remisu. Goście nie powinni tego spotkania przegrać, głównie dzięki solidnej grze w obronie. Remis tutaj nie zaskoczy, ale faworytem pozostaje ekipa Villarealu, a my gramy na brak zwycięstwa gospodarzy w tym spotkaniu.