Odbierz pakiet premium B4W na 7 dni w 100% za FREE z możliwością cotygodniowego doładowywania swojego konta PREMIUM w 100% za darmo + 600 PLN BEZ RYZYKA 100 zł przy pierwszej wpłacie, do 200 zł przy drugiej i do 300 zł przy trzeciej. Łącznie możesz odebrać do 600 zł + Mnożnik Pudziana do 777PLN + 15 Darmowych Zakładów + Granie BEZ PODATKU

➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 60PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ za 100PLN nie wejdzie – betfan zwraca Ci stawkę na Twoje konto główne które możesz wypłacić + Przy drugiej wpłacie do 200PLN + Przy 3 wpłacie do 300PLN )

600PLN BEZ RYZYKA

Siatkówka Liga Mistrzów

Zaksa Kędzierzyn Koźle – Skra Bełchatów

Typ: Zaksa -1.5 seta Kurs: 1.54 Analiza

W Polskim hicie Ligi Mistrzów zagrają ekipy który mierzyły się kilka dni temu w lidze. Wówczas górą była Zaksa, dopiero po tie breaku. Grupa Azoty przez 2.5 seta miała przestoje co Skra skutecznie wykorzystała, ale gdy Zaksa zaczęła grać swoją siatkówkę to Skra była bezradna co było widać w tym 3 secie. Rzadko Zaksie zdarzają sie takie przestoje. MVP tego spotkania został Śliwka który zdobył 25 oczek. Motywacja jest po stronie gospodarzy tego mini turnieju który jest rozgrywany w Kędzierzynie Koźlu, ponieważ nie osiągnęli wiele w tych rozgrywkach i szybko odpadali w ostatnich latach. Dziś mają stabilny skład i będą chcieli udowodnić wyższość nad Skrą i nie dopuszczą do tie breaka, bo rozstrzygną ten mecz szybciej.

Darmowy kanał telegram z typami

Siatkówka Liga Mistrzów Lube Civitanova – Perugia

Typ: Perugia Handicap +1.5 seta

Kurs: 1.40

Analiza: Drugi hit dzisiejszego wieczoru, czyli wielkie Włoskie granie. We Francuskim Tours zmierzą sie dwie niezwykle utytułowane ekipy. Lider oraz wicelider ligi włoskiej. Kursy na ten mecz zostały wystawione po równe, jednak w moim odczuciu lekkim faworytem jest Perugia i to ona może wygrać ten mecz. Ja natomiast liczę na 2 sety wygrane przez Leona i spółkę. Kadra Vitala Heynena jest lepsza pod względem umiejętności indywidualnych od obecnej kadry Lube. W ostatnich 2 meczach bezpośrednich rozgrywanych w tym roku padały dwukrotnie tie breaki, pierwszy dla Lube drugi zwycięski dla Perugii. Ostatni mecz ligowy Lube to wygrana dopiero po tie breaku z przed ostatnią Ravenną, zaś Perugia pewnie 3:0 z 6 w tabeli Piacenzą, takie zwycięstwo napędza i myśle że dziś będzie to emocjonujące spotkanie z którym możemy zobaczyć może tie break, a może jednostronne widowisko.

Siatkówka Tauron 1 liga

Politechnika Lublin – Gwardia Wrocław

Typ: 1 Kurs: 1.42

Analiza: W Lublinie spotykają sie wice lider zaplecza plusligi czyli Politechnika Lublin oraz 4 w tabeli Gwardia Wrocław. Gospodarze w tym sezonie są w wysokiej formie strata tylko 4 pkt do liderującego Bielska i jeden mecz mniej. Seria 5 zwycięstw z czego ostatnie 3 mecze bez straty seta. Grzegorz Pająk to doświadczony rozgrywający który spędził wiele lat w pluslidze świetnie dowodzi tym zespołem. Po drugiej stronie siatki staje nie równa Gwardia Wrocław która ma 4 porażki z rzędu i ich gra jest nie równa i faluje, doskonałym przykładem jest ostatni mecz z Lechią Tomaszów Mazowiecki przegrany 2:3. Dziś faworytem są gospodarze, przemawia za nimi forma jak i lepsza kadra.

➡️NAPISZ DO NAS PO REJESTRACJI NA FB W CELU WERYFIKACJI TUTAJ (WAŻNE)