KONKRETNY DUBELEK DLA WAS OD NAS DO GRY NA MECZE LIGI EUROPY BEZ PODATKU NA BETFAN!

✅PAKIET NAJLEPSZYCH TYPERÓW Z BLOGABET + BETRUSH ZA FREE

Kolejna runda rozgrywek o niemiecki Pokal, w którym Bochum podejmuje krajowego mistrza Bayern Monachium. W pierwszej rundzie gospodarze wygrali na wyjezdzie ledwo, ledwo z anonimowym Baunatal 3:2, zaś Bayern wywiózł awans z Chociebuża wygrywając z miejscowym Energie 3:1. Bochum marnie radzi sobie w drugiej Bundeslidze, gdzie zajmują miejsce w strefie spadkowej i nie zdziwi nas bardzo jeżeli w tym sezonie zjadą wprost do trzeciej klasy rozgrywkowej. Bayern może nie zachwyca (zapewne póki co) i przypomina zaprzęg ciągnięty przez Roberta Lewandowskiego, jednak pewnie kroczy od zwycięstwa do zwycięstwa, co jak dla nas powinno mu zapewnić kolejny z rzędu triumf w Bundeslidze. Bayern raczej powinien wygrać to zestawienie minimalnym nakładem sił i wyrotować składem (mecz z Eintrachtem na wyjezdzie w sobotę), ale nie powinni mieć problemów z kontrolą nad meczem od pierwszej do ostatniej minuty. Gra,y na prowadzenie Bawarczyków zarówno do przerwy, jak i na wygranie całego meczu.

Międzyweekendowa kolejka La Ligi to zawsze miła odskocznia w środku tygodnia. We wtorkowy wieczór obejrzymy pojedynek jednego z pozytywnych zaskoczeń sezonu – Valladolid przyjeżdża na Camp Nou na mecz z wielką Barceloną, która po drobnych wahaiach na początku sezonu powróciła do wysokiej formy notując serię 6 wygranych z rzędu. Valladolid na wyjazdach radzi sobie w kratkę większość punktów zdobywając u siebie. Mimo tego w żadnym z wyjazdowych meczów nie poległo różnicą więcej niż dwóch bramek i mało tego, więcej niż dwie bramki nie straciło w żadnym w meczu w tym sezonie. Czeka nas nudny mecz, w którym Barca raczej nie będzie forsowała tempa i mecz oczywiście wygra, ale nie sądzimy, aby przełamała obronę Valladolid do tego stopnia,
aby nastrzelać im kilka bramek. Gramy na zwycięstwo Barcelony maksymalnie dwoma bramkami.