SIATKA WYSOKIEGO NAPIĘCIA. Polska reprezentacja siatkarska wyruszyła do Tokio w jednym celu, a mianowicie zdobycia medalu, oczywiście najlepiej tego z najcenniejszego kruszcu. Ostatnie turnieje olimpijskie były naznaczone porażkami w ćwierćfinałach i to właśnie ten dzień (3 sierpnia) uważa Vital Heynen za najważniejszy na tym turnieju. Jednak na dzień dobry starcie z Iranem, z którym już od długiego czasu dochodzi do różnych ekscesów pod siatką. Szczególnie bryluje w tym kapitan reprezentacji Polski, czyli Michał Kubiak. Na niedawnym turnieju Ligi Narodów na spotkanie z Iranem trener Heynen z wielką premedytacją nie dał mu zagrać (podobnie jak Bartoszowi Kurkowi, który również ma pewne zatargi z tym rywalem). Jak rozpoczną ten turniej mistrzowie świata?

Specjalna promocja od B4W i FORTUNY na IGRZYSKA 

Odbierz pakiet PREMIUM B4W na 30 dni w 100% za FREE + Zakład bez ryzyka do 600PLN + Freebet o wartości 20 PLN + Granie bez podatku

Co należy zrobić?

➡️Zarejestruj się z tego linku

➡️WPISZ KOD PROMO BET4WIN

➡️Zweryfikuj swoje konto w Fortunie

➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 50PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ do 600PLN nie wejdzie -Fortuna zwraca Ci stawkę )

➡️NAPISZ DO NAS PO REJESTRACJI NA FB W CELU WERYFIKACJI TUTAJ (WAŻNE)

Otrzymujesz w prezencie 💰
✅  Zakład bez ryzyka do 600PLN
✅Pakiet Gold w serwisie B4W na 30 dni dni za free (ODNAWIALNY)
✅Granie bez podatku

Polska – jak wspomniałem na wstępie Vital Heynen nie bez przyczyny (cztery razy z rzędu przegrywamy mecze w ćwierćfinale Igrzysk) stwierdza, że dokładnie trzeciego sierpnia będzie kluczowym dniem dla naszej reprezentacji na tym turnieju: Dla nas 3 sierpnia to dzień, który jest szczególnie ważny. Możemy wtedy zagrać mecz o 9 rano albo o 21. Niezależnie od pory, musimy być gotowi. Reprezentacja Polski nigdy nie wygrała olimpijskiego ćwierćfinału. Kiedy w 1976 roku zdobyliście złoto, był inny system, bez ćwierćfinałów. Od kiedy są, polscy siatkarze zawsze w nich przegrywali. Mamy więc do zrobienia historyczną rzecz. Czuję, że moi zawodnicy są na to gotowi.

DOŁĄCZ DO TYPERÓW B4W NA CAŁE IGRZYSKA ZA DARMO!!!

  1. Zainstaluj aplikację TELEGRAM na swoim telefonie TUTAJ (ANDROID)
  2. Zainstaluj aplikację TELEGRAM na swoim telefonie TUTAJ (IOS)
  3. Dodaj się do naszego kanału telegram https://t.me/b4wtelegram
  4. Korzystaj z naszych analiz oraz promocji. To wszystko!

Iran – od 2020 roku głównym szkoleniowcem Iranu został mianowany bardzo utytułowany szkoleniowiec, jakim z pewnością jest Władimir Alekno. Jednak widać, że nie ma za bardzo przysłowiowej „chemii” w jego relacji z zespołem, co było doskonale widać na ostatnim turnieju Ligi Narodów, gdzie w meczu z naszą drużyną wręcz wyzywał swoich graczy. Widać, że rosyjski trener nie potrafi przegrywać i to mocno odbija się na jego zachowaniu, co zresztą sam przyznaje. Potwierdził również, że ten turniej będzie jego ostatnim: Niestety, nigdy nie nauczyłem się przegrywać. Odejdę, ale nie obiecuję, że na zawsze. Po igrzyskach olimpijskich konieczne będzie uporządkowanie zarówno zdrowia, jak i myśli. Jeśli osiągniemy dobry wynik na igrzyskach, będzie to najlepszy koniec mojej kariery. Moja decyzja jest ostateczna i po Tokio pożegnam się z karierą trenerską.

TYP NA SIATKĘ + RĘCZNĄ O AKO 2,11 NA NASZYM KANALE YOUTUBE – KLIKNIJ

Prognoza: faktem jest, że w Lidze Narodów trener Alekno troszkę mieszał składem, ale osiem kolejnych porażek mówi dużo. Oczywiście jest to nadal bardzo groźna drużyna, która może sprawić niespodzianki, ale moim zdaniem nie w tym pierwszym meczu. Iran ma wielki atut kiedy gra u siebie, a w Tokio traci ten atrybut. Nasza drużyna jest w bardzo dobrej formie, co pokazali w Lidze Narodów, gdzie dopiero w wielkim finale musieli uznać wyższość Brazylii (1:3). W czerwcowym meczu wygraliśmy w Lidze Narodów z Iranem pewnie 3:0, mimo że jak wspomniałem powyżej trener Heynen również dał odpocząć kilku podstawowym zawodnikom. Polska wygrała bez straty seta w 4 z 7 poprzednich bezpośrednich starć z Iranem. Liczę, że i tym razem będzie podobnie.

Proponowane typy na to spotkanie: Polska liczba punktów – poniżej 80,5 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Connect with: