Rozpoczynamy nowy sezon w światowym tenisie! W trakcie Touru 2020, przemierzając kontynenty, zmieniając kraje i czynnie śledząc wszystkie turnieje jesteś narażony na wysokie koszty! Jednak w LV BET pomagamy z ich obniżeniem powiększając Twoje wygrane, gdy korzystasz z aplikacji LV BET!

TENIS BEZ PODATKU W APLIKACJI

Serwujemy +14% do wygranych w aplikacji LV BET na turnieje tenisowe!

Wykorzystaj więc swoją wiedzę o białym sporcie, sprawdzaj nasz kalendarz, stawiaj zakłady na największe wydarzenia tenisowe za pomocą aplikacji, a my dodamy do Twoich wygranych +14%.

PIERWSZY ETAP PROMOCJI JUŻ TRWA – 20. Stycznia – 2. Lutego: Australian Open!

Stawiaj zakłady na mecze Wielkiego Szlema w Melbourne za pomocą aplikacji LV BET, gdzie dostajesz +14% do swoich wygranych!

25.03 – 5.04 Miami Open

KLIKAJCIE NA OBRAZEK ABY ZAREJESTROWAĆ SIĘ W LV BET I SKORZYSTAĆ ZE TEJ ŚWIETNEJ TENISOWEJ PROMOCJI Z OKAZJI PIERWSZEGO W ROKU TURNIEJU GRAND SLAM

REGULAMIN PROMOCJI

MARIA SAKKARI – PETRA KVITOVA

Finał drugiej grupy pierwszej ćwiartki drabinki turniejowej pierwszego turnieju wielkoszlemowego w tym roku czyli Australian Open 2020, w którym grecka tenisistka Maria Sakkari zmierzy się z Czeszką Petrą Kvitovą. Sakkari do tego meczu doszła bez straty seta, po drodze pokonując Rosjankę Margaritę Gasparian, kwalifikantkę z Japonii Nao Hibino czy też, nieco zaskakująco, rozstawioną z numerem 10 reprezentantkę USA Madison Keys. Kvitova  w tym spotkaniu również znajduje się bez straconego seta. Po drodze zmiotła z kortu swoją rodaczkę Katerinę Sinakovą ze stratą 1 gema, pózniej męczyła się niesamowicie z Hiszpanką Paulą Badosą (dwa sety wygrane 7-5), a w trzeciej rundzie Rosjanka Jekaterina Aleksandrowa (teoretycznie najmocniejsza z tej trójki rywalek) również nie stanowiła dla niej wyzwania i partnerki do tenisowej dyskusji. Jeżeli Kvitova zagra w meczu z Sakkari takiego tenisa, jakiego zaprezentowała w meczu ze wspomnianą Aleksandrową, bez problemu przejdzie do kolejnej rundy. Czy grecką tenisistkę stać tutaj na sprawienie kolejnej niespodzianaki? Nie sądzimy i stawiamy na nudną wygraną faworytki.

W BET4WIN Z OKAZJI AUSTRALIAN OPEN 2020, JAK ZAWSZE MOŻESZ OTRZYMAĆ PAKIET POWITALNY LV BET I DOSTĘP PREMIUM DO BET4WIN! TO PROSTE!

1. ZAREJESTRUJ SIĘ NA LV BET TUTAJ

2. DOKONAJ PIERWSZEGO DEPOZYTU PO ZAREJESTROWANIU KONTA

3. NAPISZ DO NAS PO REJESTRACJI TUTAJ – W CELU PRZYZNANIA CI DARMOWEGO DOSTĘPU DO SERWISU BET4WIN WAŻNE!

REJESTRUJĄC SIĘ NA LV BET Z NASZEGO LINKU OTRZYMUJESZ:

✅BONUS O RÓWNOWARTOŚCI NAWET 1000 PLN !

✅BONUS OD DRUGIEGO DEPOZYTU NAWET DO 500 PLN !

✅BONUS DLA GRACZY GRAJĄCYCH NA MNIEJSZE STAWKI !

✅PAKIET PREMIUM B4W NA 30 DNI (NAJLEPSI TYPERZY I TYPY W JEDNYM MIEJSCU) !

✅DOSTĘP DO NAJSKUTECZNIEJSZYCH TYPERÓW BLOGABET I BETRUSH !

✅DOSTĘP DO APLIKACJI MOBILNEJ B4W – POWIADOMIENIA O TYPACH JAK SMS !

✅WŁASNE KONTO I STATYSTYKI W SERWISIE BET4WIN !

✅SYSTEM ZARZĄDZANIA KAPITAŁEM „B4W BANKROLL MENAGMENT” DZIEKI KTÓREMU SYSTEM SAM DOBIERA STAWKI IDEALNE DLA GRACZA I DLA JEGO BUDŻETU !

✅MOŻLIWOŚĆ WYBORU JEDNEJ Z 3 STRATEGI W ZALEŻNOŚCI OD POSIADANEGO KAPITAŁU NA GRĘ !

TENNYS SANDGREN – FABIO FOGNINI

W drugim spotkaniu, jakie proponujemy Wam zagrać na typ kuponie, jest spotkanie amrykańskiego tenisisty o chyba najbardziej tenisowym imieniu na świecie – Tennysa Sandgrena z nieobliczalnym Włochem Fabio Fogninim (nasz ulubieniec obok Kyrgiosa). Sandgren do finałowego pojedynku pierwszej grupy trzeciej ćwiartki, jakim jest ten mecz, doszedł eliminując kwalifikanta z Argentyny Marco Trungellitiego oraz rodaka Sama Querreya bez straty seta oraz po fantastycznym pojedynku z rozstawionym z numerem 8 Metteo Berrettinim (5 setów, dwa do 7 w tym jeden tie-break), gdzie losy rywalizacji wahały się przez cały mecz z jednej strony na drugą i gdzie dochodziło do fantastycznych odwróceń losów rywalizacji przez obydwu panów. Fognini, po mękach w dwóch pierwszych rundach z innym Amerykaninem Reiily’m Opelką i reprezentantem gospodarzy Jordanem Thompsonem pokazał, że tych rywali chyba nieco zlekceważył i pewnie wygrał w trzeciej rundzie z Argentyńczykiem Guido Pellą w trzech setach. Przewaga doświadczenia i umiejętności leży po stronie Fogniniego, Sandgred przygotował n ten turniej dobrą formę, ale to może okazać się za mało na szalonego Włocha. Obstawiamy zwycięstwo Fogniniego.