➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 60PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ za 50PLN nie wejdzie – betclic zwraca Ci stawkę na Twoje konto główne )

ZAGRAJ TYPY BEZ RYZYKA NA BETCLIC

21:00 Crotone – Frosinone
Typ: Frosinone wygra
Kurs: 2,45

W ostatniej kolejce Crotone rozbiło 5:1 Livorno, co w połączeniu z bezbramkowym remisem Cremonese ze Spezią pozwoliło zespołowi na świętowanie powrotu do Serie A po dwóch latach nieobecności. Karty w walce o bezpośredni awans zostały rozdane, na włoskie salony wraca również Benevento, pozostała tylko gra o udział w barażach. Frosinone zajmuje piąte miejsce w tabeli z 53 punktami i dwa mecze do końca musi zabezpieczyć i ewentualnie poprawić swoją pozycję w tabeli play-off. Będzie o to trudno, gdyż tracą trzy punkty do czwartego Pordenone i cztery punkty do Spezii. Goście muszą odwrócić negatywny trend, w wyniku którego zdobyli tylko 2 punkty na ostatnich czterech wyjazdach. Jeden mecz po zapewnionym awansie zazwyczaj bywa odpuszczany, także Forsinone powinien mieć ułatwione zadanie. Zespół musi ostatecznie zmotywować się i przerwać złą passę, aby nie odpaść z baraży na ostatniej prostej (od miejsca poza dogrywkami dzielą ich jedynie trzy punkty). Analiza obecnych dyspozycji obu zespołów skłoniłaby nas do obstawiania z zamkniętymi oczami na Crotone. Musimy jednak wziąć pod uwagę opisywany powyżej kontekst spotkania. Dlatego typujemy Frosinone, które prawdopodobnie podejdzie do rywalizacji z większą koncentracją i motywacją. A ostatnie potknięcia tego zespołu pozwoliły bukom na wystawienie naprawdę fajnego kursu. gramy na zwycięstwo gości!