STARY ZNAJOMY. Potyczki Polaków z Anglikami to kawał historii obu tych krajów. Jednak w tej bezpośredniej rywalizacji tylko jeden raz się zdarzyło, aby po ostatnim gwizdku sędziego z wygranej cieszyli się Biało-czerwoni. Miało to miejsce w 1973 roku! Ostatnie lata przebiegają bardzo mocno pod dyktando Anglików, o czym świadczy wygranie przez nich 8 z 10 poprzednich bezpośrednich starć. Czy podopieczni Paulo Sousy będą w stanie poprawić statystykę w starciach z Anglikami?

Specjalna promocja od B4W i BETFAN na mecz 🇵🇱VS🏴󠁧󠁢󠁥󠁮󠁧󠁿

 

✅600PLN ZAKŁAD BEZ RYZYKA? 

✅PAKIET PREMIUM B4W ZA FREE? 

✅1000 PLN OD DEPOZYTU? 

Co należy zrobić?

➡️Zarejestruj się BETFAN z tego linku

➡️WPISZ KOD PROMO B4W600

➡️Zweryfikuj swoje konto w Betfan

➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 50 PLN (PAMIETAJ ŻE TWÓJ PIERWSZY ZAKŁAD JEST CAŁKOWICIE BEZ RYZYKA AZ DO 600 PLN)

⤵⤵  KLIKNIJ W OBRAZEK I ODBIERZ SWOJE 650 PLN OD BETFAN ⤵⤵

Polska – za kadencji portugalskiego szkoleniowca nasza reprezentacja nie straciła bramki tylko w jednym z dziesięciu spotkań (z Andorą). Jak na ten zarzut odpowiada Paulo Sousa: Tracenie goli? To część gry. Warto patrzeć na gole, które strzelamy. My chcemy jak najwięcej strzelać, więcej niż rywal, wtedy będziemy wygrywać. Atak jest dla nas najważniejszy. Od początku mówiłem, że przede wszystkim nad tym będziemy pracować. Z pewnością strzelenie 18 bramek w 5 meczach tych kwalifikacji to bardzo dobry wynik. Nasz selekcjoner zdaje sobie sprawę z rangi tego najbliższego spotkania: Wiem, że oczekiwania są duże, jeśli chodzi o ten mecz. Musimy jak najmniej pozwalać rywalowi na stwarzanie sytuacji. Musimy kreować jak najwięcej okazji do zdobycia gola. Pamiętamy o poprzednim meczu z Anglią. Zdajemy sobie sprawę, że Anglicy potrafią grać bardzo intensywnie i musimy być na to przygotowani. Wiemy, że Anglicy grają w najlepszych ligach świata, grają na światowym poziomie. Piotr Zieliński i Bartosz Bereszyński nie pojawią się na boisku w tym najbliższym starciu.

DOŁĄCZ DO DARMOWEGO KANAŁU B4W | CODZIENNE TYPY DNIA

  1. Zainstaluj aplikację TELEGRAM na swoim telefonie TUTAJ (ANDROID)
  2. Zainstaluj aplikację TELEGRAM na swoim telefonie TUTAJ (IOS)
  3. Dodaj się do naszego kanału telegram https://t.me/b4wtelegram
  4. Korzystaj z naszych analiz oraz promocji. To wszystko!

Anglia – po wywalczeniu srebrnego medalu na EURO Anglicy ruszyli w świetnych nastrojach na kolejne mecze kwalifikacji do Mundialu. W pierwszych pięciu meczach nie znalazł się rywal, który odebrałby im jakiekolwiek punkty. Ogólnie zespół ten nie dał się pokonać w kolejnych 26 meczach w kwalifikacjach do mistrzostw świata. Gareth Southgate przed tym środowym meczem stwierdził: Jesteśmy w dobrym momencie, drużyna gra dobrze, wszyscy zawodnicy komfortowo się w niej czują. Ale takie chwile mogą być niebezpieczne, bo możemy poczuć się zbyt pewnie. Wtedy wyzwanie stanie się znacznie poważniejsze.

ZOBACZ ANALIZĘ YOUTUBE | KURS 2,6👇

Prognoza: czy możemy się spodziewać po reprezentacji Polski w tym meczu niespodzianki? Z pewnością taką byłoby odebranie punktów Anglikom i nasza drużyna ma potencjał oraz możliwości, aby to uczynić szczególnie na Stadionie Narodowym, gdzie ostatniej porażki w meczu o punkty doznaliśmy w 2013 roku! W 10 z 11 poprzednich starć Polski obie drużyny strzelały gole. Oczywiście Anglicy mogą się pochwalić kapitalnym bilansem bramkowym 17:1, ale jest to zespół, który również popełnia błędy w defensywie. W 4 z 5 bezpośrednich potyczek pomiędzy Polską i Anglią zanotowano gole z obu stron. W naszej kadrze w kapitalnej dyspozycji jest Robert Lewandowski, a z bardzo dobrej strony pokazuje się Adam Buksa. Jak twierdzi trener Sousa nasza drużyna ma atakować oraz zdobywać gole i to czyni, ale w defensywie dziur jest bardzo wiele, z czego rywale mocno korzystają (nawet San Marino!)

GOL POLSKI PO KURSIE 2,5 MATCH BOOST BETFAN – ZAKŁAD MOŻNA ŁĄCZYĆ Z DOWOLNYMI TYPAMI 

⚠DOŁĄCZ DO NASZEJ GRUPY TYPERSKIEJ I DZIEL SIĘ TYPAMI Z TYPERAMI⚠

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Connect with: