Berrettini M. – Hurkacz H.

HUBERT U WRÓT HISTORII. Dziś Hubert Hurkacz może zostać pierwszym polskim tenisistą (męskie rozgrywki), który awansuje do finału nie tylko Wimbledonu, ale w ogóle turnieju Wielkiego Szlema. Jego rywalem będzie Włoch Matteo Berrettini, który też walczy o swój pierwszy finał wielkoszlemowy. Berrettini przed Wimbledonem zagrał w ćwierćfinale Roland Garros i wygrał turniej w Queens na kortach trawiastych. Hubert przegrał 6 meczów z rzędu, zanim rozpoczął piękną podróż na kortach All England Club. Berrettini był już w półfinale Wielkiego Szlema, przed dwoma laty w US OPEN. Oto wypowiedź Włocha: „Przyjeżdżając na Wimbledon, wiedziałem, że mogę tego dokonać. Czułem, że jestem w dobrej formie. Wszystko, co osiągnąłem jest wspaniałe, ale nie mogę powiedzieć, że nie oczekiwałem tego.” Berrettini do meczu z Hurkaczem przystępuje z serią 10-ciu zwycięstw z rzędu na kortach trawiastych. Czy Hubert będzie w stanie przerwać tę serię Włocha? Czy przejdzie do historii polskiego tenisa, jako pierwszy mężczyzna, który awansuje do finału turnieju wielkoszlemowego?

Specjalna promocja od B4W i FORTUNY

Odbierz pakiet PREMIUM B4W na 30 dni w 100% za FREE + Zakład bez ryzyka do 600PLN + Freebet o wartości 20 PLN + Granie bez podatku

Co należy zrobić?

➡️Zarejestruj się z tego linku

➡️WPISZ KOD PROMO BET4WIN

➡️Zweryfikuj swoje konto w Fortunie

➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 50PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ do 600PLN nie wejdzie -Fortuna zwraca Ci stawkę )

➡️NAPISZ DO NAS PO REJESTRACJI NA FB W CELU WERYFIKACJI TUTAJ (WAŻNE)

Otrzymujesz w prezencie 💰
✅  Zakład bez ryzyka do 600PLN
✅Pakiet Gold w serwisie B4W na 30 dni dni za free (ODNAWIALNY)
✅Granie bez podatku

DOŁĄCZ DO KANAŁU TELEGRAM GDZIE CODZIENNIE TYPERZY PODAJĄ TYPY DNIA A TY DOSTAJESZ POWIADOMEINIE O TYPIE | KLIKNIJ I SPRAWDŹ

Co zrobić by dołączyć do typerów i dostawać powiadomienia o typach za darmo?

1. Zainstaluj aplikację TELEGRAM na swoim telefonie TUTAJ (ANDROID)
  2. Zainstaluj aplikację TELEGRAM na swoim telefonie TUTAJ (IOS)
  4. Korzystaj z naszych analiz oraz promocji. To wszystko!

MATTEO BERRETTINI

Ranking ATP/najwyższa pozycja :  9/8

Ilość tytułów/ilość tytułów w roku 2021: 5/2 (Belgrad – ziemna, Queens Club – trawa)

Wiek: 25 lat

Narodowość : Włochy

Ilość występów na Wimbledonie :  gra po raz trzeci

Najlepszy rezultat w tym turnieju: IV runda, rok 2019

Droga do półfinału: Pella 6:4,3:6,6:4,6:0, Van De Zandschulp 6:3,6:4,7:6, Bedene 6:4,6:4,6:4 Iwaszka 6:4,6:3,6:1

Ostatni mecz:

Auger Aliassime 6:3,5:7,7:5,6:3. Mecz trwał 3 godziny i 7 minut. Berrettini posłał 12 asów serwisowych, obronił 9 z 12 break pointów, sam przełamał rywala 6-razy. Matteo miał ujemny bilans kończących uderzeń do niewymuszonych błędów – 33:45.

Dołącz do GRUPY TYPERSKIEJ B4W i konsultuj swoje typy z innymi typerami

HUBERT HURKACZ

Ranking ATP/najwyższa pozycja :  18/16

Ilość tytułów/ilość tytułów w roku 2021: 3/2 (Delray Beach, Miami – twarda)

Wiek: 24 lata

Narodowość : Polska

Najlepszy rezultat w tym turnieju: III runda rok 2019.

Droga do półfinału: Musetti 6:4,7:6,6:1, Giron 6:3,6:2,6:4, Bublik 6:3,6:4,6:2, Medvedev 2:6,7:6,3:6,6:3,6:3

Federer 6:3,7:6,6:0. Po tym meczu Hurkacz powiedział: „Kiedy schodzisz z tego kortu i myślisz, że pokonałeś Federera, to wiesz, jakie to uczucie, kiedy marzenia się spełniają. Wygrana tutaj, na tym korcie, w tych okolicznościach, przy tej publiczności, smakuje wyjątkowo.” Pojedynek trwał zaledwie godzinę i 51 minut. Hubert tylko raz dał się przełamać, sam wykorzystał 5 z 15 okazji na przełamanie Maestro z Bazylei.

Prognoza: to będzie mecz numer 3 pomiędzy tymi tenisistami. Po raz pierwszy zmierzyli się 3 lata temu, podczas kwalifikacji do Australian Open, Włoch wygrał 7:5,6:3. Rok później podczas Miami Masters, górą był Polak, zwyciężając 6:4,6:3. Berrettini dotarł do półfinału tracąc po drodze tylko 2 sety (w I rundzie i ćwierćfinale), Hurkacz też stracił 2 sety, ale tylko w jednym meczu, IV rundy z Medvedevem. Do tej IV rundy, jako jedyny, awansował bez straty seta, co więcej, ani raz nie dał się przełamać! Hubert Hurkacz w tym turnieju rozegrał aż 202 akcje przy siatce (najwięcej spośród wszystkich tenisistów w tym turnieju!) i wygrał 74% takich akcji. To element gry, dzięki któremu, Polak może przejmować kontrolę nad meczem. Moim zdaniem, zwycięstwo tak pewne i okazałe nad Rogerem Federerem nie było przypadkowe. Tu idealnie, pasowało powiedzenie, gra się tak, jak przeciwnik pozwala. Hubert wszystko odbijał, antycypował uderzenia Rogera i posyłał kończące uderzenia. To zmuszało Maestro, do grania na maksimum ryzyka, a co za tym idzie, Szwajcar popełniał coraz więcej błędów, ale powtórzmy – to Hubert zmusił Federera, do takiej gry. Matteo Berrettini też oczywiście ma swoje atuty, do nich należą, potężny serwis (posłał podczas tego turnieju już 79 asów), mocne uderzenie z forhendu, oraz doświadczenie, grał już na tym etapie turnieju w US OPEN.

TYPY : HURKACZ +3.5 GEM HANDICAP