Specjalna promocja od B4W i EWINNER

Odbierz pakiet premium B4W na 7 dni w 100% za FREE z możliwością cotygodniowego doładowywania swojego konta PREMIUM w 100% za darmo (najlepsi typerzy NBA w pakiecie) + 155 PLN zakład bez ryzyka od EWINNER które wraca na konto główne bez obrotu + Granie BEZ PODATKU wszystkich meczów NBA & NHL 24/7

Co należy zrobić?

➡️Zarejestruj się EWINNER z tego linku

➡️WPISZ KOD PROMO B4W155

➡️Zweryfikuj swoje konto w Ewinner

➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 60PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ za 155PLN nie wejdzie – Ewinner zwraca Ci stawkę na Twoje konto główne które możesz wypłacić )

➡️NAPISZ DO NAS NA FB W CELU WERYFIKACJI TUTAJ (WAŻNE)

Otrzymujesz w prezencie 💰
✅ Zaklad bez ryzyka bez obrotu (zwrot na konto główne) 155PLN
✅Pakiet Gold w serwisie B4W na 7 dni za free o wartości 199PLN z możliwością dożywotniego dostępu do B4W premium
✅ Granie BEZ PODATKU wszystkich meczów NBA & NHL 24/7

Mecz: Portland Trail Blazers – Boston Celtics

Typ: Gordon Hayward over 3,5 asyst

Kurs: 1,70

Buk: eWinner

Dla obu drużyn jest to bardzo ważne spotkanie i zapowiada się na mecz walki do samego końca bez wcześniejszego rozstrzygnięcia. Ekipa z Portland walczy wciąż o szansę gry w PO, co dzięki niedawnemu zwycięstwu nad Memphis po dogrywce zwiększyło ich szansę. Do gry wrócił Nurkic, który pokazał, że jest świetnym zawodnikiem i gdyby grał od początku sezonu to bilans PTB byłby lepszy. Z drugiej strony Celtowie z Bostonu, którzy ulegli nieznacznie najlepszej drużynie ze wschodu czyli Bucks. Wynik tamtego spotkania rozstrzygnął się w ostatniej kwarcie i wcale nie było daleko do zwycięstwa Bostonu, drużyny, która jest nieco osłabiona przez limitowane minuty Kemby Walkera. Ale ograniczone minuty Walkera pozwalają rozwinąć skrzydła innym zawodnikom i tutaj zwrócił moją uwagę Gordon Hayward, który to przez większą część meczu stara się być kreatorem gry i pomagać swoim kolegom świetnymi asystami. W meczu przeciwko bardzo dobrej obronie z Millwaukee udało mu się oddać 6 ostatnich podań, a w całym sezonie średnio podaje kończącą piłkę 4,2 razy na mecz. Dziś linia bardzo korzystna i z chęcią ją pobieram do dubla.

⚠️Jak działa granie bez podatku na Ewinner?

Mecz: Memphis Grizzlies – San Antonio Spurs

Typ: Jaren Jackson J rover 17,5 pkt

Kurs: 1,85

Jeśli możemy wskazać jednego zawodnika drużyny Memphis Grizzlies, który ma patent na Spurs to z pewnością będzie to Jaren Jackson Jr. W tym sezonie do spotkania między tymi ekipami doszło trzykrotnie i zdobycze punktowe Jacksona robią wrażenie: 24, 22, 24. Pokazuje to solidność i stałość z jaką gra przeciwko drużynie z San Antonio. W obecnym sezonie zdobywa on średnio 17,2 pkt na mecz i jest minimalnie gorszy od lidera Moranta, który zdobywa o pół punktu więcej. Swoją świetną dyspozycję na ponowne rozpoczęcie sezonu zaprezentował w meczu przeciwko Portland gdzie jego drużyna uległa po dogrywce Lillardowi i spółce, ale głównym aktorem tego spektaklu był właśnie Jackson. Mecz zapowiada się emocjonująco bo spotkają się ze sobą drużyny z miejsc 8 i 10. Memphis raczej będzie ciężko wskoczyć na bezpieczną 7 lokatę ale musza walczyć o utrzymanie swojego 8 miejsca, które da ogromną przewagę nad potencjalnym rywalem w nowej formule walki o PO. Każda z drużyn, która aktualnie zajmuje miejsca 9-13 wciąż ma szansę na awans i to właśnie kosztem Memphis, które musi wygrywać szczególnie z ekipami z dołu tabeli. Przy tak ważnym spotkaniu spodziewam się wielu minut dla Jacksona i wielu jego prób, miejmy nadzieję, że celnych.

➡️NAPISZ DO NAS PO REJESTRACJII NA EWINNER NA FB W CELU WERYFIKACJI TUTAJ (WAŻNE)