Pro německé týmy v Lize mistrů to nebyl dobrý den. Borussia podlehla Realu Madrid a Lipsk… No co, vícemistři Bundesligy prohráli 0:2 s Besiktasem Stambul.

Zápas v Turecku byl z několika důvodů prazvláštní. V 62. minutě se rozhodčí Sergei Karasew rozhodl přerušit utkání. Proč? Na stadionu byly obrovské problémy s osvětlením. Na polovině moderní Vodafone Arény nesvítily jupitery! Jaká ostuda. Odstranění problému trvalo několik minut.

V první polovině se staly zvláštní věci. Největší hvězda RB Lipsk, Timo Werner, se v jedné chvíli chytil za hlavu. Vypadalo to, jako by nějaká pivovarnická pěst pronikla jeho mozkem. Němec nedokázal pokračovat ve hře a musel požádat o výměnu.

Po zápase se přiznal, že měl problémy s cirkulací vzduchu. Už vysvětlujeme, o co přesně jde – Werner se stal obětí neuvěřitelně silného dopingu místních fanoušků. Bylo to opravdu peklo! Nepřetržité pískání z každé strany. Abyste to vydrželi, musíte být opravdu tvrďák. A Timo neunesl ten hluk. Nepomohly dokonce ani speciální ucpávky do uší.

Takže výsledek na hřišti 2: 0 pro Besiktas a zápas turečtí fanoušci versus Timo Werner 1: 0!

PS. Nechtěli jsme znovu psát o Cristianu Ronaldovi, protože ho je v poslední době všude až moc . Ale jak nemáme být ohromeni jeho výsledky? Včera se Portugalec znovu zapsal do Ligy mistrů. Dohromady CR7 střelil 411 gólů ve 400 zápasech Realu. Neuvěřitelné!