➡️Dokonaj pierwszego depozytu za minimum 60PLN (pamiętaj ,że jeśli Twój pierwszy typ za 50PLN nie wejdzie – betclic zwraca Ci stawkę na Twoje konto główne )

ZAGRAJ TYPY BEZ RYZYKA NA BETCLIC

17.05 15:30 Koeln – Mainz
Typ: Koeln wygra + powyżej 1,5 bramki w meczu
Kurs: 2,00

Niedzielną przygodę z Bundesligą rozpoczynamy od pojedynku dziesiątego obecnie w tabeli 1.FC Koeln ze znajdującym się 5 oczek niżej i posiadającym 6 punktów mniej w dorobku Mainz. Rewanż zapowiada się dość ciekawie, gdyż w pierwszym meczu zwyciężyła ekipa jutrzejszych gości 3:1, a my stoimy na stanowisku, że tym razem ekipa Koeln zdoła się odegrać na rywalach. Przed przerwą Kolonia prezentowała się dość solidnie wygrywając trzy pojedynki z rzędu i ulegając w czwartym na wyjeździe Borussi Moenchengladbach minimalnie 1:2 i to po samobójczym trafieniu. U siebie Koel również wygląda dość dobrze – wygrane 3 z 4 meczów ligowych w tym roku (na marginesie należy zauważyć, że w meczach tych padało sporo bramek). Gościom z Mainz bliżej niż do jutrzejszego rywala jest do strefy spadkowej (4 punkty) i każdy punkt dla nich jest na wagę złota, gdyż jakieś załamanie formy mogłoby doprowadzić ich do drugiej Bundesligi. Goście grają w kratkę ze zmiennym powodzeniem, cztery ostatnie wyjazdy to dwa zwycięstwa, jednak co ciekawe regularnie w ich meczach pada ostatnio powyżej 2,5 bramki. 1.FC Koeln w naszej ocenie po dwumiesięcznej przerwie zrobi wszystko, aby zacząć od zwycięstwa, a rywal nie jest zbyt wymagający. Gramy zakład łączony – wygrana Koeln i przynajmniej dwie bramki w tym spotkaniu.

Po rejestracji na BETCLIC z naszego linku i kodu otrzymujesz w prezencie 💰

✅ Zaklad bez ryzyka ze zwrotem na konto główne do 50PLN
✅Pakiet Gold w serwisie B4W za free

17.05 18:00 Union Berlin – Bayern Monachium
Typ: Bayern -1 handicap
Kurs: 1,64

Mistrz powraca do akcji w Bundeslidze! Hegemon niemieckiej piłki nożnej Bayern Monachium rozpocznie ponownie zmagania w Bundeslidze wyjazdem do Berlina na mecz z tamtejszym Unionem. Po chwilowych problemach w tym sezonie Bayern lideruje obecnie rozgrywkom posiadając 55 punktów, strzelając w 25 meczach 73 gole i tracąc 26 – liczby robią wrażenie, jest to najskuteczniejszy atak i najsolidniejsza defensywa w lidze. Ostatnie cztery mecze przed przerwą Bayernu to 4 zwycięstwa z bilansem bramek 12:0. Liczby podpowiedzą nam również jak wyglądała przed przerwą forma Unionu – 30 punktów, bilans bramek 32-41, a dwa ostatnie spotkania to porażki 1:3. W naszej ocenie Bayern Monachium totalnie zdominuje to spotkanie, a liczymy szczególnie na strzelecki popis Roberta Lewandowskiego. W naszej ocenie Bayern ten mecz wygra i to przynajmniej różnicą dwóch bramek.

18.05 20:30 Werder Brema – Bayer Leverkusen
Typ: Powyżej 1,5 bramki
Kurs: 1,21

Ostatnim, poniedziałkowym spotkaniem w 26 kolejce Bundesligi jest mecz pomiędzy Werderem Brema a Bayerem Leverkusen. Gospodarzom przerwa na koronawirusa mogła się co najwyżej przysłużyć – przed przerwaniem rozgrywek mieli tak złą passę, że zaprowadziła ich ona aż do strefy spadkowej – w tym roku wygrana, remis i 4 porażki. Aptekarze natomiast pozostając w gronie drużyn, które liczą się w walce o tytuł, mają co prawda raczej małe szanse, ale jednak. Goście w lutym i marcu prezentowali niezłą formę wygrywając cztery spotkania z rzędu i mogą być niemal pewni w tym roku kwalifikacji europejskiej. Mecze tych drużyn kojarzą się ze sporą ilością bramek, a ostatnie 3 bezpośrednie starcia charakteryzowały się overem 3,5 bramek w meczu. Co prawda potencjał ofensywny Bremy będzie osłabiony brakiem Klaassena, ale liczymy tu głównie na Leverkusen, które przed przerwą zaliczyło passę 9 na 10 meczów z przynajmniej dwoma strzelonymi bramkami. Bremeńczycy z kolei tracili przynajmniej dwie bramki w 9/10 tegorocznych spotkań. A my na potrzeby naszego dubelka gramy ostrożnie właśnie przynajmniej dwie bramki w tym spotkaniu.