Bonus 300 PLN ekstra za zakład na Ligę Mistrzów!

W rewanżowym spotkaniu Bayern Monachium musi przed własną publicznością odrobić 3 bramki straty przeciwko ekipie Manchesteru City. Na papierze wygląda to na misję niemożliwą do wykonania, ale w piłce nożnej działy się już większe cuda. Czy Tuchel tym razem zaskoczy Guardiolę? Przygotowaliśmy dla was mega promkę od SUPERBET w której możesz zgarnąć dodatkowe 300 PLN

Jak zgarnąć dodatkowe 300PLN na Ligę Mistrzów?

• Zarejestruj się na z tego linku Superbet TUTAJ – KLIKNIJ
  • Dokonaj wpłaty w kwocie minimum 55 zł
  • Bonus w tej promocji to 300 PLN za dowolny zakład na Ligę Mistrzów z uwzględnieniem, że minimalna stawka zakładu to 2 PLN, ale w przypadku wyższej stawki, stawka zaliczana do promocji wynosi 2 PLN.
  • Uczestnictwo w Promocji jest dobrowolne,a udział w niej biorą wyłącznie Gracze, którzy założyli konto w dniach objętych promocją oraz zawarli pierwszy kupon singiel, na którym znajduje się dowolny zakład na jeden z meczów Ligi Mistrzów. Gracz musi również uprzednio zaakceptować zgody marketingowe.
  • stawka kuponu musi wynosić minimum 2 zł
  • w przypadku poprawnego trafienia zakład zostanie rozliczony po kursie 200,0
  • Napisz do nas po rejestracji bet4wintv@gmail.com

Analiza meczu:

Bayern Monachium w pierwszym spotkaniu przegrał z Manchesterem City na wyjeździe aż 0:3. Goście mieli dogodne sytuacje do zdobycia gola, jednak nie potrafili ich wykorzystać, natomiast gospodarze nie mieli z tym problemów. Do 70 minuty było to wyrównane spotkanie, w którym tak naprawdę wszystko mogło się zdarzyć. Przełomowym momentem tej rywalizacji były dryblingi Dayota Upamecano. Francuski stoper już na początku drugiej połowy stworzył przeciwnikom okazję, jednak jego strata przy bramce na 2:0 okazała się gwoździem do trumny Monachijczyków. Bayern od tego momentu nie potrafił się pozbierać, a Die Roten stracili jeszcze jednego gola, mocno komplikując swoją sytuację przed rewanżem.

Ostatnia forma ligowa tego zespołu również nie jest najlepsza, co pokazuje, jak trudne zadanie czeka Bayern Monachium w środowy wieczór, aby nie tylko odrobić straty, ale po prostu wygrać mecz.

Jak zostanie naliczony bonus?

Jeżeli Gracz postawi pierwszy kupon po założeniu konta ze stawką co najmniej 2 PLN wybierając z oferty dowolny zakład na jeden z meczów Ligi Mistrzów, Gracz otrzyma regularną wygraną za kupon oraz bonus w wysokości 300 PLN.

Wysokość przysługującego bonusu obliczona zostanie wg następującego wzoru:

• Stawka klienta = 2 PLN – 0.24 PLN (12% podatku) = 1.76 PLN
  • Kurs na wygraną Realu z Chelsea = 2.60
  • Bonus = 300 PLN
  • Kwota wygranej za kupon = 1.76 PLN * 2.60 = 4.58 PLN
  • Łączna wygrana = 304.58 PLN

Manchester City miał w tym sezonie momenty kryzysu, jednak obecnie ekipa Pepa Guardioli jest w najlepszej formie od początku kampanii. Na koncie tego zespołu jest 10 wygranych z rzędu, dlatego też trudno zakładać, że Bayern będzie w stanie strzelić mistrzom Anglii aż 3 bramki.

Manchester City w miniony weekend pewnie poradził sobie przed własną publicznością z Leicester. W zasadzie losy tej rywalizacji zostały rozstrzygnięte już w pierwszych 45 minutach gry, dlatego też Pep zdjął swoich najlepszych zawodników w przerwie. Wypoczęta ekipa Obywateli ma być gotowa na walkę o awans w Monachium.

Łyk statystyki:

⚽ Bayern wygrał wszystkie spotkania domowe w tym sezonie Ligi Mistrzów.

⚽ Manchester City wygrał 10 kolejnych meczów.

⚽ Bayern pod wodzą Tuchela nie zdobył więcej niż jednego gola w 4 poprzednich starciach.

⚽ Bayern wygrał 2 z poprzednich 5 meczów.

⚽ Die Roten ostatni raz pokonali Manchester City w 2016 roku.