We wczorajszym meczu Francji z Anglikami młodziutki Ousmane Dembélé pokazał dlaczego jest jednym z transferowych marzeń wielkiej Barcelony!

20-letni napastnik Borussii był bohaterem wczorajszego meczu wicemistrzów Europy z ekipą Trzech Lwów. Chociaż Francuzi przez sporą część drugiej połowy grali w dziesięciu, to i tak potrafili zadać śmiertelny cios. Bramkę na 3:2 strzelił właśnie Dembélé.

W 78. minucie Ousmane wykorzystał sprytne podanie Kyliana Mbappe i znakomicie strzelił na dalszy słupek bramki.

Teraz młoda gwiazda BVB ma spory ból głowy. Już po roku gry w Bundeslidze może przejść do ukochanej Blaugrany. Katalończycy nie chcą brać udziału w szalonym wyścigu po Mbappe, tylko wolą właśnie Ousmane. Oczywiście, szefowie klubu z Dortmundu nie chcą słyszeć o sprzedaży Francuza.

Zresztą sam piłkarz po wczorajszym meczu powiedział: – Aktualnie jestem w Dortmundzie i czuję się tutaj dobrze. Mam kontrakt z Borussią do 2021 roku i nie przywiązuję wagi do tego, co mówią ludzie. Tja… Czy to nie jest zasłona dymna? Co będzie jeśli w ruch pójdą miliony euro? Coś nam się wydaje, że Dembélé powie wtedy coś o genach Barcelony, które od zawsze ma w sobie!